Firmamız hakkında kısa bilgi.Site tasarımı ve yazılımını yaptığımız firmalar arasında Anadolu Ajansı, Pakpen, T.C. Çalışma Bakanlığı , Galatasaray.com, TOGO, Hatüpen, Sports International, Bilkent Otel de bulunuyor

İletişim Bilgileri

Cağaloğlu Boya Badana


Boya Badana Cağaloğlu

Boya badana, evi güzelleştiren en önemli dekorasyon çalışmalarından biridir. Bu uygulamayı doğru yapmak doğru şekilde duvarlara bunu yansıtmak son derece güzel sonuçlar doğuracaktır. İşte biz de Evde Mimar olarak size bu içeriğimizde boyanın nasıl hazırlandığını, nasıl uygulandığını size anlatmaya çalışacağız. Umarız sizler için de faydalı bir içerik olur.

İlk adımımız ile sizlere ev güzelleştirici bilgiler vermeye başlayalım. Toplamda 7 adım olarak belirlediğimiz yazımızın sonunda boya badana alanında pek çok faydalı bilgi ile karşılaşacaksınız.

20 yıllık geçmişin bize verdiği güven ve tecrübeyle her türlü boya badana işlerini uygulama esaslarına uyarak titizlikle yapan bir İstanbul boyacı ekibiyiz. Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyerek, müşterilerimiz için en uygunu ve doğrusunu yapmaya çalışıyoruz. Bu amaçlar geçmiş tecrübelerimize de dayanarak müşterilerimize en uygun malzeme, işçilik ve fiyat teklifinde bulunuyoruz. İyi yapılmış bir boya badana işi ancak kaliteli malzemelerin usta ellerde kullanılmasıyla ortaya çıkar.
Biz de yaptığımız tüm işlerde kaliteli malzeme ve işçilik, olmazsa olmazlarımızdır. Sizde küçük büyük her türlü boya badana işleriniz için bizi arayarak anında bilgi ve fiyat alabilirsiniz.
Boya badana öncesi tüm zemin ve eşyaları örterek olası boya damlaları ve dökülmeler den muhafaza ediyoruz. İş bitiminde tek bir küçük damla bırakmadan evinizi tertemiz olarak teslim ediyoruz.


sıva ve boya
Sayfamızı Paylaşın