Firmamız hakkında kısa bilgi.Site tasarımı ve yazılımını yaptığımız firmalar arasında Anadolu Ajansı, Pakpen, T.C. Çalışma Bakanlığı , Galatasaray.com, TOGO, Hatüpen, Sports International, Bilkent Otel de bulunuyor

İletişim Bilgileri

Perde jaluzi


Stor Perde - Zebra - Stor Perde

Jaluzi perde kelimesi İngilizce venetian blinds kelimesine karşılık gelir. Ülkemizde yatay pvc, alüminyum, metal, ahşap şeritlerden oluşan perdelere verilen genel isimdir. Bilinen en eski mekanizmalı perde modelidir. Günümüzde mimarlar tarafından en çok tercih edilen ofis, mutfak ve banyo perdeleridir. Ancak tüm pencerelerde kullanabilirsiniz.

Jaluzi Perde Nedir
Yatay şeritlerden oluşan mekanizmalı perdelere verilen genel addır. Şeritler pvc, kumaş, alüminyum, ahşap, sahte ahşap olabilir. Genelde düz renklerden oluşur.
Jaluzi Perde Hareketi
Jaluzi perdelerde 2 farklı hareket bulunur. 1 çubuk ve ipli mekanizma ile çalıştırılır. Motorlu seçeneği bulunur. Uzaktan kumanda ile ya da duvara takılan elektrik düğmesi gibi bir düğme ile çalıştırılır.
Jaluzi çubuğu tilt hareketini sağlar. Perde açıkken yani pencereyi kapatmış iken slatlerin (şeritlerin) kendi etrafında 180 dereceye kadar dönmesine tilt hareketi denir.Sayfamızı Paylaşın