Firmamız hakkında kısa bilgi.Site tasarımı ve yazılımını yaptığımız firmalar arasında Anadolu Ajansı, Pakpen, T.C. Çalışma Bakanlığı , Galatasaray.com, TOGO, Hatüpen, Sports International, Bilkent Otel de bulunuyor

İletişim Bilgileri

Söve


Dış Cephe Söve Dekorasyon

Söve binanızın estetik görünümünü de artırdığı için binanıza değer katacaktır. Söve binalarınıza estetik bir güzellik sunmanın yanı sıra ısı, ses gibi dış etkenlere karşı yüksek dayanımlı bir izolasyon malzemesidir. Bina Yapı tarafından üretilen Söve Cephe Kaplamaları Pencere etraflarında sövelerin altına veya mermerin altına denizlik uygulaması yapılabilir veya sövelerin üst kısmına taç uygulaması yapılabilir. Özellikle pencere etraflarında kullanılan söveler zeminden daha yüksek bir boyut verirler.
Söve cephe tasarımı, söve imalatı ve söve montajı firmamız Bina Yapı tarafından yapılmaktadır.Süsleme ve detay çözümlemelerde kullanılan kapı ve pencere söveleri değişik model ve ebatlarda üretilebilmektedir.Söve binalara dekoratif bir görünüm kazandırır..
Dış cephelerde söve uygulaması yapılırken yağmurla birlikte kendini yıkama ve temizleme özelliği olan özel boyalar kullanıldığı zaman , sövelerin zaman içinde kirlenmesi önlenmiş olur. Söveler, kilit taşları,taçlar,kat silmeleri, sütunlar yapıların dış cephesinde değişik yerlerde süsleme elemanı olarak kullanılmaktadır. Söve uygulaması iyi yapıldığı takdirde yapı ömrüne eş değer ömre sahip olmaktadır.
Söve fiyatları metretül olarak hesaplanır. Sövelerin modellerine göre fiyatlarda farklılık göstermektedir.br> Dış cephelere uygulanan söveler hammaddesindeki köpüğün dansitesi yüksek olduğu için, % 50 ile %70 gerçek oranda ısı yalıtımı sağlamaktadır.
Söve eps bloğunun kesilerek üzerine akrilik esaslı sıvanın kaplanmasından üretilir.
Söveler binaların dış görüntüsünü güzelleştirirler. Yüzeyinin düzgün,esnek ve dış etkilere karşı dayanıklı olması sövenin en önemli özellikleridir.
Söve, sütun kaplama, kat silme, denizlik vb. cephe aksesuarları için kullanılır.
» İç Cephe Ürünleri
» Söveler
» Ekonomik Söveler
» Pencere Üstü Sövesi
» Desenli Söveler
» Stünlar
» Taç
» Stün Başlıkları
» Balkon Süsleri

yalıtım
Sayfamızı Paylaşın